מיגוניות

חברת ישפה מייצרת מיגוניות על פי התקנים של פיקוד העורף ומכון התקנים. המיגונית מתאימה לבתים, מוסדות ציבוריים, משרדים ומפעלים ונותנת פתרון מושלם למיגון מבנים שנבנו ללא חדר ממ"ד ו/או עם מיגון חלקי. 

צור קשר

מיגונית

במסגרת חיזוק מבנים והשבחה עפ"י תמ"א 38 וחידוש שכונות עפ"י תכנית פינוי בינוי, חברת ישפה מקדמת תחום חדש: מיגוניות.

המיגונית משמשת כמרחב מוגן שמטרתו להגן על אזרחים באופן מיידי במקרה של ירי רקטות ופצמ"רים ומתאימה לבתים, מוסדות ציבוריים, משרדים ומפעלים ונותנת פתרון מושלם למיגון בתי קרקע שנבנו ללא ממ"ד, למפעלים לא ממוגנים, בתי ספר ללא מיגון ו/או עם מיגון חלקי, בתי כנסת וישיבות, פארקים ציבוריים, חופים, תחנות אוטובוס ועוד ויכולה להכיל בתוכה עד כ- 12 אנשים בו זמנית.

המיגונית מהווה פתרון זמני לאלו שמעוניינים בהגנה בזמן אמת אך לא מעוניינים או לא יכולים להרשות לעצמם בניית ממ"ד. חברת ישפה מייצרת מיגוניות על פי התקנים של פיקוד העורף ומכון התקנים, תוך פיקוח עליון על בניית המיגוניות בכדי להבטיח הגעה לרמת בניה גבוה ואיכותית. המיגונית נבנית בהתאמה אישית לצורכי הלקוח הן מבחינת מידותיה והן מבחינת רמת הגימור וזמני האספקה נעים בין 12-24 ימי עסקים (יכול להשתנות במקרה של הזמנות לא סטנדרטיות ובהתאם למלאי הקיים).

רמות הגימור של המיגונית ניתנות לקביעה על ידי הלקוח: ריצוף, חיפוי אבן או טייח אקרילי, נקודות חשמל וכדומה.

לחברת ישפה ניסיון עשיר בתחום הבניה והמיגון. חברתנו מעניקה שירות מקצועי, עמידה בלוחות זמנים, בניה לפי התקנים המתאימים ואישורים מול כל הגורמים הרלוונטיים. לרשות החברה צוות אדריכלים ומהנדסים לצורך קבלת היתרים במקרה הצורך.

אספקה: לכל רחבי הארץ.

חשוב: המיגונית ניתנת להצבה בקומת הקרקע בלבד.

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר.