חברת ישפה התחדשות עירונית בע"מ, דורגה השנה שנה שנייה ברציפות, כחברה המובילה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית בדירוג הארצי של מדד מדלן "גלובס" להתחדשות עירונית. המדד, הנערך בשיתוף פעולה בין אתר מדלן לבין עיתון גלובס, מנתח את שוק ההתחדשות העירונית באמצעות מערכות חדשניות וייחודיות, ומתבסס על נתונים ומסמכים רשמיים המאומתים על ידי כלל הגורמים הרלוונטיים לאימות נכונות המידע המתקבל מהחברות הפועלות בשוק. בנוסף לדירוג סך הניקוד של הפרויקטים למגורים אותם מבצעת החברה מתוקף זכויות תמ"א 38, המדד ביצע השנה הערכה של היכולות הפיננסיות של החברה וחישב את ההסתברות שהחברה תעמוד בהתחייבויותיה כלפי הדיירים בטווח הקצר. הערכה זו בוצעה על ידי החברה הוותיקה והמובילה בתחומה בארץ בתחום הניהול העסקי וניהול סיכוני אשראי, חברת דן אנד ברדסטריט.

כחברה המדורגת מספר אחת בארץ, גודל האחריות הוא כגובה הדירוג. אנו מחוייבים להמשיך בדרך שבה התחלנו, בחריצות, במסירות, במקצועיות, להתמיד ולהיות טובים יותר, ולא לשכוח לעולם שעיקר העיקרים, מרכז העשייה וההצלחה טמונים בעובדה שהדייר הוא מרכז כל העשייה במחשבה ובביצוע.

”מה שהציב אותנו במקום הראשון במדד, זה המרכיב הבסיסי של היענות לצורכי הדיירים, שיתופם המלא בכל הנעשה בתכנון ובזמן ביצוע, ועמידה מקצועית מול דרישות סטטוטוריות ורשויות מוסמכות והכרת כל האלמנטים המשפטיים והפיננסיים המהווים אתגר עצום בפרויקטים מסוג התחדשות עירונית. מדלן ביצעו בחינה אמיתית – לכל החברות המובילות בתחום – של הנתונים, שהם פרויקטים בביצוע, פרויקטים בתכנון, פרויקטים שנמסרו עם טופסי 4, כמות הדירות שנמסרו לדיירים חדשים, ולאחר בחינה וסכימת כל הנתונים דורגנו על-ידי גלובס ומדלן במקום הראשון, במדד הראשון שבוצע בתחום ההתחדשות העירונית בארץ".

קבוצת ישפה ממשיכה בעשייה איכותית, מקצועית, ומזמינה כל תושב שרוצה לקחת חלק בעשייה ובחוויה של התחדשות עירונית – למען חיזוק הביטחון, שיפור איכות החיים, העלאת ערכי הנכס האישי – לבוא ולהיות חלק מהמשפחה, משפחת ישפה.