מי אנחנו

חברת ישפה הינה חברה יזמית בבעלות פרטית, בתחום הנדל"ן – התחדשות עירונית, חיזוק והשבחת מבנים, תמ"א 38 ופינוי בינוי. 

ישפה, אשר הוקמה בשנת 2007 ע"י האחים גבאי, הינה חברה יזמית המדורגת כחברה המובילה בארץ בהתחדשות עירונית. החברה הוקמה תוך ראיית האחר, שילוב צרכי הסביבה עם סטנדרט בניה גבוה במיוחד, שיפור איכות החיים והביטחון של התושבים תוך נקיטת כל הצעדים הנדרשים למציאת כל הפתרונות הדרושים במהירות וביעילות ושיתוף הדיירים בצורה מובנית, עקבית ואישית בהתחשב במצבו הפיזי של כל דייר ודייר.

החברה מובילה מספר רב של פרויקטים מסוג התחדשות עירונית בכל רחבי הארץ וביצעה עד כה כ- 40 פרויקטים ובהם מאות יחידות דיור, חלקם הסתיימו ואוכלסו במלואם, חלקם נמצא בימים אלו בעיצומה של בניה וחלקם האחר נמצא בהליכי תכנון ורישוי. הקבוצה מיגנה ואיכלסה מאות דירות ישנות וחדשות כאחד ומשקיעה את כל משאביה לעמידה בכל התחייבויותיה במקצועיות ובמועד תוך שמירה על סטנדרט בניה גבוה, מפרטים עשירים ואיכות בניה בלתי מתפשרת.

חברת ישפה מקדמת היום מספר פרויקטים של פינוי-בינוי, בסדרי גודל של אלפי יח"ד חדשות. במסגרת פרויקטים אלו מפונות מאות משפחות ממבנים ישנים, רעועים, מסביבת מחיה ישנה.

התכנון מביא בחשבון אספקטים של שיתוף ציבור, הנגשה, ראייה אורבנית מהמתקדמות בעולם, ובניית דירות שנותנות מענה לכל שכבות האוכלוסייה – זוגות צעירים, משפרי דיור ודיירים חדשים.

החזון שלנו

להגיע לכל מבנה מגורים, מבני ציבור ומבנים מסחריים ולהביא לחידושם במהירות האפשרית.

0
פרויקטים בביצוע
0
פרויקטים מאוכלסים
0
פרויקטים בתכנון
0
בתים שמוגנו

הייחודיות שלנו

                                .

חברת ישפה מעמידה את התושב במרכז העשייה ורואה בביטחון התושבים וברווחתם, אבן יסוד לכל פעולותיה. כשזה יגיע, כולנו נהיה מוכנים.

המחוייבות שלנו

חברת ישפה דוגלת בשקיפות ושיתוף הדיירים בתהליך התכנון והבנייה, לכל חיי הפרויקט.

חברת ישפה מתחייבת להמשיך בדרך שבה החלה, בחריצות, במסירות, במקצועיות, להתמיד ולהיות טובה יותר, ולא לשכוח לעולם שעיקר העיקרים, מרכז העשייה וההצלחה טמונים בעובדה שהדייר הוא מרכז כל העשייה במחשבה ובביצוע. קבוצת ישפה זוכה לשיתוף פעולה מלא מהרשויות המקומיות ורואה עין בעין יחד עם קברניטי העיר את חזונם, ומביאה למימושו בשכונות הוותיקות. כמו כן, החברה זוכה לשיתוף פעולה ממשרד השיכון ומהגופים הממשלתיים הקשורים לפרויקטים של התחדשות עירונית. החברה עובדת בשיתוף פעולה מלא עם נציגות הדיירים וכל הרשויות הרלוונטיות לקבלת היתר בניה לפרויקט ומתחייבת לשקיפות מלאה מול הדיירים. קבוצת ישפה מזמינה כל תושב שרוצה לקחת חלק בעשייה ובחוויה של התחדשות עירונית – למען חיזוק הביטחון, שיפור איכות החיים, העלאת ערכי הנכס האישי – לבוא ולהיות חלק מהמשפחה, משפחת ישפה.

מקור השם יָשְפֵה

ישפה, האבן השלישית בטור הרביעי בחושן הכהן הגדול, מיוחסת לשבט בנימין. ג'ספר (JASPIR) אבן יקרה בגוון אדום. סגולותיה: מסייעת בשחרור מתחים ומחזקת את ההתמדה, ההמשכיות וכושר הסיבולת הפיזי. מקור האבן: ארצות הברית ודרום אפריקה.

רבנו בחיי כותב: הישפה היא אבן "הישפיז", וניתנה היא לבנימין בגלל שהתייסר רבות בקשר למכירתו של יוסף אם יתגלה הדבר לאביו, ולמרות זאת הוא גבר על יצרו והתאפק ולא גילה את הדבר לאביו, ולכן ניתנה לו האבן ישפה שהיא מורכבת מהמילים יש-פה, וזה מראה על מעלתו וגדולתו שאף על פי שהיה לו פה והיה לו לגלות את זה שנמכר יוסף לעבד,בנימין שתק ולא גילה. "שלטי גיבורים" כותב: אבן הישפה או "היאספ"י" היא של עשרה מינים, וניתנה לבנימין מפני שסגר את פיו הפתוח ולא הלשין על אחיו לאביו במכירת יוסף, ולזכור זכות אמו שילדה אותו חי והיא הלכה לעולמה ולא המיתה אותו עמה.

בעל "מדרש תלפיות" כותב: שהישפה היא ממינים שונים ומצבעים שונים, והנבחר הוא הצהוב והירוק, וניתנה לבנימין שמלך הראשון של ישראל – שאול – היה מבנימין, וכן על שבנימין היה היחיד מהשבטים שלא השתחווה לעשיו. על האבן היה כתוב בנימין בלבד, משום שעל כל אבן היו כתובות 6 אותיות, והשם בנימין הוא בן 6 אותיות, אז אין צורך להוסיף אותיות.